Whitelight

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Hepimizin isteyeceği bir şeydir bembeyaz dişlere sahip olmak. Birçoğumuz bunun için dişçilerde saatlerimizi harcamakta ve avuç dolusu ücretler ödemekteyiz. Whitelight bizi bu zaman kaybından ve ödediğimiz ücretlerden kurtaran bir çözümdür. Yemek yemekten ve sigaradan korkmaya artık gerek yok. Whiteligt bembeyaz ve lekesiz dişlere sahip olmamızı sağlayarak güvenle gülmemizi sağlar.

Evde kendi başınıza uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanmış, kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan bu ürün kısa sürede dişlerinizi beyazlatmak için devrim niteliğindeki beyaz ışık teknolojisini kullanmaktadır. İleri derecedeki beyaz ışık formüle edilmiş diş jeli, hızlı bir şekilde lekeleri yok eder ve dişlerde gömülü bulunan lekeleri kaldırmak için derinlere iner. Bu diş beyazlatma süreci sadece 10 dakika sürmektedir.

WHİTELİGHT NASIL UYGULANIR?

Her gün yapığınız gibi dişlerinizi fırçalayıp, iki jel tüpü birbirleriyle karıştırıp, diş tabakasının alt ve üst taraflarına sürünüz. Diş tabakasını dişinizin, ışık kaynağını da diş tabakasının üzerine yerleştiriniz. Dudaklarınızı dış kısımda tutunuz ve ışık kaynağını açmak için güç tuşuna basınız. İşleminiz 10 dakika sonunda bitecek ve güç kaynağının ışığı kapanacaktır. Eğer ek beyazlatma yapmak istiyor iseniz, 10 dakikalık ikinci seansı da yapabilirsiniz ve en iyi sonuç için bu seansı 3 kez tekrarlayabilirsiniz.

Toplamda beş gün, günde bir defa 3 seans olarak yoğun beyazlatma uygulayabilirsiniz. Diş tabakasını ve ışık kaynağını kullandıktan sonra su ile durulayınız. Ürünü kullandıktan hemen sonra sıcak, soğuk içecekler ve sigara tüketilmemesi tavsiye edilir.Whitelight’tan maksimum oranda yararlanabilmek için dişlerinizi düzenli olarak fırçalamaya devam etmeniz gerekmektedir. 

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×