Wallwarium Duvar Akvaryumu

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Yorgun stresli geçen bir günün ardından hepimiz evimize geldiğimizde dinlenmek ve stresimizi atmak isteriz. Bunun için her birimizin farklı yöntemleri var ve yaşadığımız mekanlar da hem bu sebeple hem de değişiklik arayışlarımızdan kaynaklı dekorasyona yatırım yaparız. Bu yöntemlerden biri olan akvaryumları nerdeyse sevmeyenimiz yoktur. Wallvarium Duvar Akvaryumu evlerinde farklı bir atmosfer yaratmak ve stres atmak isteyenler için ideal bir üründür.

Wallvarium duvar akvaryumu hem ekonomik hem de kullanımı çok kolaydır. Duvar akvaryumuyla hem evinizin dekorunu tamamlar hem de balıklarınızı besleyebilirsiniz. Arkasındaki değiştirebilir panel sayesinde istediğiniz görsel manzarayı elde edebilirsiniz. Balık beslemenin en şık hali bu tasarımla buluşturuldu.

Wallvarium’u kolay temizliği sayesinde ister evinizde ister işyerinizde kullanabilirsiniz. %100 akrilik malzemeden üretilen Wallvarium’un sıradan akvaryumlara göre daha kolay ve basit bir temizleme şekli vardır. Asılı olduğu çivisinden çıkartılarak oldukça basit ve pratik bir şekilde temizlenebilir.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×