Uzaktan Kumandalı Kameralı Helikopter

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Görüntü kayıt ederken sınırların dışına çıkmak isteyen, çekimlerinde istediği açıyı yakalamak için çabalayanlara kolaylık sağlayacak hayal gibi bir kamera uzaktan kumandalı kameralı helikopter.

Uzaktan kumanda ile helikopteri istediğiniz yere yönlendirip arzuladığınız açıyı yakaladığınızda kayda başlayabilirsiniz.

Özel günlerinizde ya da özel çekimlerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz kameralı helikopter ile 152 metreye kadar yükselip kuş bakışı çekimler yapabilirsiniz.

Kumandalı kamerayla zevkli çekimler yaparak ulaşılması güç yüksekliklere çıkan kumandalı kamera ile alışılmışın dışında açılar yakalayabilirsiniz.

Uzaktan kumandalı kameralı helikopter U 13 A videolarında görüldüğü gibi kumanda ile yönlendirilmesi oldukça rahat. Kontrol alanının genişliği sayesinde kendiniz kadraja girmeden uzaktan kumanda ile yöneterek kusursuz görüntüler elde edebilirsiniz.

Kameranızı ulaştıramadığınız yerlerde görüntü almanın rahatlığıyla tanışmayı ertelemeyin. Uzaktan kumandalı helikopter videoları ile normal kameralarla çektiğiniz videolar arasındaki fark sizi şaşırtacak.

Kumandalı kameralı helikopter ile 150 – 160 dakika boyunca çekim yapabilirsiniz. Bu uzun çekim süresi ile işleriniz daha da kolay olacak.

Lithium  Polymer Pil 3.7 V pile sahip uzaktan kumandalı kameralı helikopterler 500 feet azami kontrol alanına sahiptir.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×