Telsiz Zımba

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Telsiz zımba olur mu demeyin. İşte size Hergunyeni.com’dan telsiz zımba makinesi. Zımba tele ihtiyaç duymadan kağıtları delip, kıvırarak birarada tutuyor. Artık tel zımba bitti derdiniz de olmayacak.

Doğa dostu da olan zımbasız zımba ile tel zımbaya ihtiyaç duymayacaksınız.  Tel kullanmadığınız için ekstra maliyeti olmayacak telsiz zımba makinesi fiyat olarak da bütçenize çok uygun bir ürün olarak masanızda yerini alacak.

Zımbası zımba nasıl çalışır, nasıl kağıtlar birbirini tutar? Telsiz zımba kağıtları delmektedir. Deldiği kağıtlarını kıvırarak birbirne tutturan zımbasız zımba kağıtların birbirine sıkıca tutulmasını sağlıyor. Diğer telli zımbalara oranla daha küçük boyutlarda olan telsiz zımba makinesi ufak çaplı yaralanma ya da çizik gibi kazalara sebebiyet vermemektedir.

Telsiz zımba makinesi zımba teli zımba teli, zımba teli sökücünün yaptığı işlevlerin hepsini tek başına yaparak harikalar yaratıyor ve masanızda bulunan eşyalarınızın sayısını azaltıyor. Ev, ofis, okul gibi yerlerde kullanabileceğiniz zımbasız zımba kağıtları tekrar ayırmak istediğinizde ekstra malzemeye ihtiyaç duymadan bağlantı noktasından kolaylıkla ayırmanızı sağlıyor.

Plastik malzemeden üretilmiş olan telsiz zımba altı kağıda kadar sorunsuz kullanılmaktadır.

Telsiz zımba makinesi elinize oturan ergonomik yapısı, hafifliği,güvenliği sayesinde kırtasiye dünyasının yıldızları arasında.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×