Tater Mitts Patates Soyma Eldiveni

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Patates yemek ne kadar güzelde olsa patatesleri soyma süresi üstelik misafirimiz varsa ve de kalabalık ise birçoğumuz için işkenceye dönüşmektedir. Tater Mitts Pratik Patates Soyma Eldiveni bu işkence süresini kaldırıp patates soyma işleminizi kolaylaştırmak için üretilmiş bir üründür. Patateslerinizi yıkarken yapacağınız ovalama hareketiyle hem yıkayıp hem de patateslerinizi soyabileceğiniz bu ürünle birkaç dakikada onlarca patatesi hazır hale getirebilirsiniz. Tater Mitts Pratik Patates Soyma Eldiveninin üzerindeki tırtıklar sayesinde suda yumuşayan patates kabuklarını isterseniz lavobada suyun altında isterseniz bir kaptaki suda bir patatesi 8 saniye gibi kısa bir sürede soyabilirsiniz. Tater Mitts Pratik Patates Soyma Eldiveni sayesinde patates soymak için harcadığımız zaman tamamen bize kalmaktadır. Ebatları tüm ellere uygun olarak üretilip rahat bir kullanım sağlamaktadır.

    Tater Mitts Pratik Patates Soyma Eldivenini sadece patatesler için değil turp, elma, kabak gibi tüm sert kabuklu meyve ve sebzelerde etkili olmasından dolayı mutfaktaki en büyük yardımcılarımızdan biri olacaktır.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×