Takı Düzenleyici

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Erkekler için nasıl kravat ve saatleri en değerli aksesuarlarıysa bayanların da en değerli aksesuarları takılarıdır. Özel ya da günlük kullanımda biz bayanların vazgeçilmezidir takılar. Kutuların içinde dağınık,  zincirleri birbirlerine geçmiş şekilde bulunan takılarımızı sürekli düzenlemem gerek diye söyleniriz ve bu işlemi sürekli erteleriz. Takı organizer düzenleyici biz bu dağınıklıktan kurtaran ve takılarımızı en sonunda bir düzene oturtabilecek harika bir üründür. Takılarımızın hem kaybolmasını önler hem de hepsini bir arada düzenli bir şekilde tutabilen bir üründür. Elbise şeklindeki takı düzenleyicisi hem çok şık bir tasarım hem de takılarınızı tek tek koyabileceğiniz gözlere sahip bir üründür.

Elbise şeklindeki takı organizeri dolabınızın içine asıp hem ne giyeceğinizi seçebilir hem de ne takacağınıza karar verebilirsiniz. Dönebilen bir çubuk veya kancaya asılı olan takı organizer çift yönlü kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bir tarafında 36 adet açık cep özellikleri diğer tarafında 18kancası ve döngü sekmeleri vardır.

 Bu iki taraflı takı düzenleyici yaratıcı tasarım küçük elbise bayanların bir numaralı yardımcılarında biri olacaktır.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×