Tablo

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Ev dekorasyonumuzda duvarlarımızı süsleyen en güzel aksesuarlardan biri de tablolardır. Bin bir çeşit tablo arasından eşyalarınıza en uygununu seçmek oldukça zordur. Bu kadar çeşitlilik arasında tablonuzun bir manzara mı Yağlı Boya Tablo mu, 3D Tablo mu olacağına karar vermek oldukça zordur.

Tabloları türlerine, yapılarına göre ayırmak mümkündür. Modern bir görünüm yakalamak istiyorsanız size 3D Tablolar önerebiliriz. Üç boyutlu tablolar bulunduğu ortamı daha modern ve farklı bir yapıya büründürecektir.

İnce ve zarif tablolar istiyorsanız Pleksi Tablo tam size göre! İnce yapısıyla duvarınızda şık bir görünüm oluşturacak olan Pleksi Tablo bütün bir Tablo şeklinde veParça Tablolar olarak farklı modelleri bulunmaktadır.

3 Parçalı Duvar Tabloları6 Parçalı Duvar Tabloları gibi farklı boyutlarda ve parçalarda tablolar da bulunduğu ortama modern bir hava katmaktadır. Parça Tablolar bir bütün olarak ya da parçaların arasında belli boşluklar bırakılarak asılabilir. Odanızda nasıl daha iyi duracağına siz karar vereceksiniz.

Tabloların yanı sıra duvarlarınızı panolarla da süsleyebilirsiniz. Tabloların farklı bir versiyonu olan panolar da Parçalı Duvar Panoları ve bütün panolar olmak üzere tıpkı tablolar gibi ayrılmaktadır. 3 Parça Duvar Panoları arkalarından iple birbirine tutturulmuş 3 parçadan oluşmaktadır. Panoları evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Çizilmeye ve darbelere karşı koruyucuyla kaplanmış olan 3 Parça Duvar Panoları temizlemesi de oldukça kolaydır. MDF malzemeden üretilmiş Parçalı Duvar Panoları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×