Stir Crayz

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Yemek yaparken yapışmasın ya da taşmasın diye sürekli karıştırırız ve karıştırma süreci hem sıkıcı hem de yorucu bir işlemdir, üstelik oldukçada zamanımızı almaktadır. Stir Crayz bize harcadığımız zamanı geri veren, yemeklerimizin taşmasını-yapışmasını önleyen, yorucu ve sıkıcı işlemden kurtaran bir üründür. Bizler için üçüncü bir el olacak olan Stir Crayz mutfaktaki en büyük yardımcılarımızdan biri olacaktır.

Stir Crayz karıştırma işleminizi hallederken sizde salatanızı ya da yapmanız gereken diğer işlerinizi halledebilirsiniz. Kullanımı kolay ve pratik olan Stir Crayz’nin bir diğer özelliği paslanmaz ve yapışmaz olmasıdır. Stir Crayz her alanı kapsayarak tencere ve tavanızı karıştırmaktadır. Yapışmaz, teflon tava veya tencerede en iyi performansını sunmakta olan bu karıştırıcı ürün %100 su geçirmez özelliğine sahiptir. 

Stir Crayz’ nin motor kısmını sıvıyla temas ettirmeyip, çalışmadığı sürelerde altı yanan tencerenin içine bırakmamanız gerekmektedir. 2 parçadan oluşan Stir Crayz’nin motor kısmını makineye atmayınız ve ıslatmayınız. Motor kısmı ayalarında ayrılan bu ürünün ayak kısımlarını ayırarak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Ürün 4 adet AA kalem pille çalışmaktadır.

Yavaş, orta ve hızlı olarak 3 farklı çalışma hızı olan Stir Crayz’yi tencerenin içine koyun ve düğmesine basarak çalıştırın. İçeriğinde sağlık için zararlı hiçbir madde bulunmaya bu ürünün ayakları silikondan oluşmaktadır. 

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×