Sıcak Su Torbası

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Eski zamanlardan beri soğuk havaların ve kış aylarının en gözde ürünüdür sıcak su torbaları. Kış aylarında yatağın içine girdiğimizdeki üşüme hissiyle hem yatağı hem de kendimizi ısıtmak için neredeyse yatakla savaşırız. Soğuk havalarda ağrıyan kaslarımızı yumuşatmak için sıcak havlular hazırlarız ağrımızı hafifletmek ve rahatlamak adına.

Polar Kılıflı Sıcak Su Torbası bizim ısınmamızı sağlayacak bir üründür. Ağrıyan kaslarınızı gevşetmek veya soğuk yerine sıcak bir yatağa girmeyi tercih edenlerin en büyük yardımcısı. Su sızdırmayan, dayanıklı ve kaliteli kauçuk malzemeden üretilen bu ürün plastik sıcak su torbalarına göre çok daha sağlıklı ve güvenilirdir. Hem kendinizde hem de bebeğinizde kullanıma uygun üretilmiştir.

Polar kılıfı sayesinde yumuşacık bir ısınma yöntemi olan bu ürünü fizik tedavilerinde ve evde yaşanan küçük kazalarda kullanabilmektesiniz üstelik eğer isterseniz yazın soğuk terapisi içinde uygun olarak üretilmiştir. Polar Kılıflı Sıcak Su Torbasını ılık suyla beyazlatıcı içermeyen deterjanla makinede yıkayarak kolay bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×