Shoes Under

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Bayanların büyük tutkularından biridir rengarenk ve model model ayakkabılar. Shoes Under her mevsim geçişinde kutularda yer değiştirmekte olan ayakkabılarımızın dağınıklığını toparlamak ve ayakkabılarımızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamak için üretilen bir üründür. Karton kutularda saklanan ayakkabılar zaman içerisinde toz rutubet gibi dış etkenlerden zarar görmekte ve ömürleri kısalmaktadır. Ve kendi kutularında saklandığında fazla yer kaplamaktadır.

Shoes Under ayakkabılarınızın oluşturduğu dağınıklığı önler ve üzerindeki şeffaf kaplama sayesinde ayakkabılarınızı görerek seçebilirsiniz. Ayakkabı saklama hurcu mikro fiberli kumaştan yapılmasından dolayı hava alır ve ayakkabılarınızdaki kokuyu ve rutubeti engeller, ayakkabılarınızın bozulmadan deforme olmadan mahafazasını sağlar.

Shoes Under 12’li ayakkabı saklama hurcu hafif ve estektir dolayısı ile fazla yer kaplamamaktadır. Dolabınıza, yatağınızın altına ya da istediğiniz herhangi bir yere yerleştirmeniz mümkündür. 

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×