Seyahat Ütüsü

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Genelde giymekten çok hoşlandığımız eşyalarımız en çabuk ütüsü bozulanlardır. Tatil veya bir iş gezisine gitmek güzel olabilir. Aklımızda çantamıza yerleştirdiğimiz eşyalar acaba kırışmış mıdır diye ki genelde sonuç bizi pek şaşırtmaz özenerek ütülenip yerleştirilen her şey kırışmıştır çünkü. Ve gittiğimiz yerde tekrar ütülemek hepimizin canını sıkmaktadır. Evdeki kocaman ütüyü yanımızda taşıyamayacağımız için bulunduğumuz yerde ütü arayıp dururduk önceden. Önceden diyorum çünkü bizi bu dertten kurtaran harika bir çözüm var Mini Seyahat Ütüsü.

Mini Seyahat Ütüsü susuz çalışan ve 180 derece sabit bit sıcaklıkta ütü yapmanız sağlayan bir üründür. Kablo uzunluğu 1 metre olan bu ütü 220v elektrikle çalışmaktadır ve ihtiyacınız olan her yere yanınızda götürebileceğiniz bir boyuttadır. Bu ütü sayesinde seyahatleriniz de içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı çantanızdan çıkarabilirsiniz.

NOT : Hassas olan kıyafetlerinizde üzerine ince bir bez koyarak kullanabilirsiniz.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×