Seyahat Seti

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Tatile bile gidiyor olsak yolculuklar zordur. Hem bünyemizi hem de zihnimizi yormaktadır. Yol boyunca gözümüze çarpan ışıklardan, araç içindeki seslerden ve başımızı koyacak bir yer bulamadığımızdan dolayı rahatsız geçen seyahatler hepimizin canını sıkmaktadır. Üçlü Seyahat Seti bu rahatsızlığı ortadan kaldırmak için tasarlanmış ideal bir üründür.

Boynumuzun tutulması, sesten kaynaklı baş ağrıları ve gözümüzü alan ışıklar huzursuz geçen yolculuklara sebep olurlar. Kulak tıkacı, boyun yastığı ve göz bandından oluşan Üçlü Seyahat Seti yolculuklarınızda yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Boyundaki doğal servikal eğriliğini korumak amaçlı yumuşak dokulu ‘’U’’ şeklinde ergonomik olarak tasarlanan boyun yastığı, boyundaki dolaşımı rahatlatırken, göz bandı geçtiğiniz yollardaki ışıkları engeller ve kulak tıkaçlarıyla sessiz, sakin bir yolculuk yapmanızı sağlar.

Üçlü Seyahat Setini sadece üfleyerek şişirebilirsiniz ve küçük ebatları sayesinde çantanızda her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde tasarlanan bir üründür. Bu set sayesinde rahat ve konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×