Seramik Bitki Çayı Demleme Kupası

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Bitki çayları normal çay gibi demlenmemeli sözünü sürekli duyuyoruz. Peki, bitki nasıl demlenir?  Kaynattığınız suya bitkilerden bir miktar ekleyin ve birkaç dakika bekletin bitki çayınız hazır olacaktır. Demleme işlemini normal bir bardakta yaparsanız daha sonra çayın içerisine dağılan bitki parçalarını toplamak oldukça zor olacaktır. Bu nedenle hergunyeni.com’un sizlere bir önerisi var; porselen bitki çayı demleme kupası.

Bitki çayı demleme kupası bitkilerinizi koyacağınız bir hazneye sahiptir. Bu hazne sayesinde bitkilerden hem maksimum derecede fayda sağlayacak hem de bitki çayı demleme süreniz dolduğunda bitkileri bardağınızdan çıkarabileceğiniz.

Bitki çayı demleme bardağı sahip olduğu kapağı sayesinde çayınızın daha iyi demlenmesini ve demlenirken ısısını kaybetmemesini sağlayacaktır. Çayınız beklerken kapağınız kapayacak ve istediğiniz az sıcak içebileceksiniz. Bitki çayı demleme kupası süzgeç kısmını çayınız demlendikten sonra çıkararak normal kupa gibi kullanabilirsiniz.

Ihlamur, ada çayı, yeşil çay, kiraz sapı çayı gibi istediğiniz her türlü bitki çayları demleyebilirsiniz.

Bitki çayı nasıl demlenir sorusuna geri dönersek kaynar suyu koyduğunuz kupaya bitki çaylarını yerleştirin ve 5 dakika boyunca kapağı kapalı şekilde bekletin. Bitki çayınız hazır. Keyfini çıkartabilirsiniz.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×