Manyetik Tabanlık

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Evde ya da dışarıda bütün gün ayaklarımızın üzerinde dolanıp durmaktayız ve vücudumuzun tüm yükünü ayaklarımız çekmektedir. Ayak tabanlarımıza yapılan masajlar ayaklar üzerindeki baskıyı azaltır bizleri rahatlatıp, dinlendirmektedir. Fakat iş ve ev hayatı olsun hepimiz yoğun bir tempo içerisinde olduğumuzdan buna pek fırsatımız yoktur. Biz gidemiyorsak eğer o bize denilerek tasarlanmıştır Mıknatıslı Ayak Masaj Tabanlığı.

Silikon mıknatısları sayesinde vücuda zararlı hiçbir yan etkisi olmayan bu ürünün kullanımı çok rahat ve pratiktir. Ayaklarınız üzerinde akupunktur etkisi yaparak birçok hastalığı da tedavi etmektedir. Verdiği pozitif enerji sayesinde strese ve yorgunluğa iyi gelmektedir. Mıknatıslı Ayak Masaj Tabanlığı ayaktaki baskıyı azaltır kan dolaşımını dengeler ve ayakta nasır oluşumunu engeller.36 ile 44 numara arasındaki her tip ayak için uygun olarak tasarlanan bu ürün sürekli ayakta kalanlar ve yürüyüş yapanlar için tasarlanan ayağın anatomik yapısına uygun olarak üretilen en ideal üründür. Ayak numaranıza göre işaretlenen yerlerden keserek kullanılan bu ürün her şekildeki hava koşuluna uyum sağlar, ayaklarınızı dengede tutar ve bundan kaynaklı olarak ayağınızda terleme yapmamaktadır.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×