Magic Leverage Saç Bigudisi

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Biz bayanların en büyük sorunlarından biri saçlarımız. Şekle giremeyen saçlarımızla uğraşmak bazen bütün bir günümüzü alabiliyor. Maşa, fön gibi saç şekillendirici ürünler saçlarımıza oldukça zarar verirler. Macig leverge saç bigudisinin vermediği zararlar, cansız görünüm ve saç dökülmeleri gibi. Macig Leverge Pratik Saç Bigudisi  ile saçlarınıza hiçbir  zarar vermeden şekillendirebilirsiniz. Macig saç bigudisiyle saçınızda daha hacimli ve daha canlı bukleler elde edebilirsiniz. Saç bigudisi ile saçlarımıza yapılan işlemlerde saçlarımızda elektriklenme ve dökülmeler olmadan sağlıklı bukleler elde edilir.

Macig leverge saç bigudisini nasıl kullanabiliriz? Nemli olan saçı tutam tutam ayırın ( köpük yada jöle de kullanabilirsiniz), magic lavarage çubuğunu rulonun içinden geçirin, çubuğunu uç kısmına saçınızı iliştirin, iliştirmiş olduğunuz saçınızı rulo içinden geçirerek çıkarınız, bu işlemi bütün saçınıza uygulayın ve 30 dakika kadar bekleyin eğer bekleme süresini kısaltmak isterseniz saç kurutma makinesi ile üstten kurutabilirsiniz. Saçınızın tamamen kuruduğunda ruloları çıkartabilirsiniz.

Saçlarının  hacimli, sağlıklı görüntüsünden ödün vermek istemeyen bütün bayanların severek kullanabileceği bir ürün.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×