Klavye Temizleme

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Zamanımızın büyük çoğunluğunu bilgisayar başında geçirmekteyiz. Klavye üzerine dökülen yada döktüğümüz bütün toz ve kirler tuş takımlarının altına saklanmakta. Bilinçli insanlar olarak ellerimizin temizliğine dikkat ediyor olsak bile sürekli olarak kullandığımız klavyeler maalesef göründüğü gibi temiz ve dolayısıyla sağlıklı değil.

Notebook klavye temizleme ve lap top klavye temizleme tuş takımlarından kaynaklı olarak masa üstü bilgisayar klavyelerine göre daha zor bir istir. Klavye temizlemek tuşlarla uğraşmak birçoğumuz için sıkıcı olduğundan bu durumu genel olarak yüzeysel işlemlerle geçiştirmekteyiz.

Mini klavye süpürgesi aparatları sayesinde klavyenizde ki tüm aralara girerek klavyeniz üzerindeki tüm toz ve kirleri temizler dolayısıyla daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlar. Klavye süpürgesini fan, monitör, lcd, cep telefonu,  radyo gibi tuş takımı olan bütün cihazlar da temizlik ve hijyen  sağlamak  amacıyla kullanılabilmektedir. Led ışıkları sayesinde karanlık ortamlarda da klavyenizde oluşan toz ve kirleri klavye temizleme süpürgesi ile temizleyebilir hijyen sağlayabilirsiniz.

Usb klavye süpürgesi enerjisini usb den karşıladığından dolayı başka bir enerji kaynağına ihtiyaç duymamaktadır.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×