Kinoki Detox Foot Patch

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Gün içerisinde tükettiğimiz yiyecekler ve ilaçlar ayrıca pek çok üründen vücudumuza toksit maddeler alıyoruz.  Üstelik vücudumuz çalıştıkça kendiside belirli toksit maddeler üretmektedir. Ve bu toksit maddeler vücutta birikip yaşlanma yaratmaktadır. 

Detox denilen uygulama vücudumuzu toksit maddelerden arındırmak için kullanılmaktadır.. Ayak detoks bantları gece yatmadan önce ayak tabanlarına uygulanarak kullanılmaktadır. Kinoki  Detox Foot Pach  vücutta birikmiş zararlı toksinleri gece boyunca doğal yollardan absorbe edip vücudunuzu arındırır ve aynı zamanda ayaktaki refleks alanlarını uyarır. Her ayak tabanı ortasına bir bant uygulayınız ve bantların üzerindeki kalıntılar azalana kadar devam ediniz. Detokslamadan en çok fayda sağlayan bölgeyi anlayabilmek için ayak tabanında topuk, yan ve orta kısmına 3 adet bant uygulamanız önerilmektedir. En yoğun artık görülen bandın uygulandığı bölgeye artıklar azalana kadar uygulamaya devam edin. Fiziksel ve kişinin durumuna bağlı olarak sonuç alınması zamanda değişiklik gösterebilmektedir. Uygulama 7 gün boyunca devam edildiğinde vücuttaki toksit miktarına bağlı olarak bantlardaki artıkların kahverengiden açık griye dönüştüğü izlenmektedir.

Bağışıklık sistemindeki yükü azaltmada, uyku kalitesini arttırmada, küçük ağrıların hafifletilmesinde, vücut şişliklerini azaltmada, ağır metallerin vücuttan atılmasına, lenfatik sistemin doğal yollardan temizlenmesinde, normal kan dolaşımının desteklenmesinde, vücuttaki zehirli maddelerin atılmasında ve genel sağlık durumunun iyileştirilme sürecince yardımcı olmaktadır.

Kinoki Detox Foot Patch Kimler Kullanmalı?

Şişmanlık sorunu olurlar, solunum problemi olanlar, kaygı-stres-sıkıntı(ANKSİYETE) problemi olanlar, akne problemi olanlar, sık sık olan soğuk algınlıkları, eklem ağrıları- bel sertliği ve sırt ağrıları yaşayanlar, baş ağrısı ve yorgunluk şikayeti olanlar, kabızlık ve sindirim bozuklukları olanlar, deri döküntüleri, boğaz kuruluğu olanlar, karaciğer ve böbrek yetmezliği olanlar,alkol-sigara-kafein gibi maddeleri tüketenler, kalp problemi, yüksek kan basıncı olanlar, şeker hastaları, kanser gibi ağır olgularla yüz yüze olanlar, endüstriyel kimyasallara maruz kalanların rahatlıkla kullanabilecekleri  vücutlarını toksilerden arındırabilecekleri bir üründür.

Ayak Detoksu Nasıl Kullanılır?

1 hafta kullanıp birkaç gün ara verilmesi önerilir. Detoks süresi ortalama bir kişi için 30 gündür. Sargı bezi gibi ayak tabanına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Pedlerin renginin açılması vücuttaki toksinlerin azaldığının bir göstergesidir. Sağlık durumuna göre pek çok kişi  kısa sürede olumlu sonuç alırken, bazı işilerin olumlu sonuç almaları 2 hafta sürebilir.

Asıl önemli olan kısım; vücudumuzda bizi yaşlanmaya iten ve günlük hayatımızda bizi olumsuz şekilde etkileyen zararlı maddeleri  vücudumuzdan en sağlıklı şekilde dışarı atılmasıdır ve Kinoki Detox Foot Patch  vüvudumuzdan bu zararlı maddeleri atarak vücudumuza sağlığını ve canlılığını geri kazandırmaktır.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×