Kestane Çizici

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez kuruyemişlerinden biri de kestanedir. Kestane kebapların kokusu sokakları sarmışken evde kendiniz yapmak istiyorsanız ve size zor geliyorsa kestane çizmenin kolay yolu olan kestane çizme aleti ile kestane kebap yapmak artık çok kolay.

Kestane kebap yaparken kestane çizme kestanenin daha güzel olmasını sağlamaktadır. Kestaneyi bıçakla çizmek oldukça zor ve tehlikelidir. Kestane çizici ile uğraşmadan kestaneleri çizecek ve pişireceksiniz.

Kestane çizici makas olarak bilinen pratik ürün kaşık şeklinde özel tasarıma sahiptir. Yaylı mekanizması ile kestaneyi kolayca çizmenize yardımcı olur. Kestaneyi çizerken elinizden kaçırmadan kesmenizi sağlayan pratik kestane çizici olası kazalardan da sizi korur. Kaşık şeklinde haznesine kestaneyi yerleştirin ve çizin.

Çocuklarınızın bile kestane çizmenize yardım etmesini sağlayacak olan pratik kestane çizici makas sayesinde kestane kebaplarınızı evde yapma keyfini yaşayacaksınız. Sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz keyifli anları kestane çizici ile hazırlayıp pişirdiğiniz kestanelerle taçlandıracaksınız. 

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×