Kazak Tüyü Ve Pamuk Alma Makinesi

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Kış mevsiminde fazlaca kullandığımız yün kıyafetlerimiz birkaç kullanımdan sonra tüylenmeye başlar. Kıyafetlere eski görünümü veren bu tüylenmeden kurtulmanın kolay bir yolu var! Artık çok sevdiğiniz kazak, pantolon ve tişörtlerinizi tüylendiği için Kazak tuyu alma makınası sayesinde çöpe atmayacaksınız!

Kazak tüyü kıyafetlerimizin üzerinde zamanla iplik liflerinin birbirine karışması sebebi ile oluşur. Bu kötü görüntüden de Kazak tüyü toplama makinesi sayesinde kurtulacaksınız. Kazaklarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturacak olan kazak tüyü alma makinesi her türlü kıyafeti temizlemede kullanılabilir.

2 adet pille çalışan Kazak tüyü ve pamuk toplama makinesi kullanım açısından oldukça pratiktir. Düz bir zemine serdiğiniz kıyafetinizin üzerine baskı yapmadan dairesel hareketlerle kazak tüyü toplama makinesini gezdirin. Kazak tüyü temizleme işleminiz saniyeler içerisinde bitecektir.

Çok sevdiğiniz kazakları, ceketleri, hırkaları, pantolonları giysi tüyü alma makinesi sayesinde gardırobunuza yeniden kazandıracaksınız. 

Kazak tüyü temizleme işleminden sonra makinenin şeffaf haznesini temizlemeyi unutmayın.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×