Ahşap Atölyesi

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Marka: Hergunyeni
Paket Boyutu: 21cm x 17cm x 14cm (8.27in x 6.69in x 5.51in)  0.9kg (1.98lb.)​ ..
35,00 TL
Marka: Hergunyeni
AHŞAP EĞİTİCİ OYUNCAK125 Parça Puzzle TangramBulmaca tangram normal tangram çeşitlerinden çok daha kapsamlı ve eğlencelidir.Kutu içerisinde bulunan 125 adet renkli ve boyutu birbirinden farklı ahşap parçalarla hayal dünyanızda canlandır..
48,90 TL
Marka: Hergunyeni
Dedemin Evi Ahşap Oyuncak Maketi KD-07 Çocuklarınıza bayılacakları bir hediye!Çocuklarınız birlikte oynayabileceğiniz muhteşem bu maket oyuncak ile hem kendilerini geliştirebilir hem de odalarını süsleyebilirler.Sıkıldılar mı? ..
101,99 TL
Marka: Hergunyeni
 ahşap reverse zeka ve strateji oyunuReverse oyunu 8x8 64 kareden oluşan özel bir oyunj tahtası üzerinde oynanır.2 kişi ile oynanan bir zeka ve strateji oyunudur.Reverse oyunu özel bir tarafı siyah diğer tarafı beyaz oyun taşları i..
49,90 TL
Marka: Hergunyeni
 Woodoy Sabır Küpü     7 parçadan oluşur.    240 Anlamlı şekil yapılabilir     Algılama yeteneğini geliştirir. ..
24,99 TL
Marka: Hergunyeni
AHŞAP YAPILAR OYUNU'SIRALA VE KEŞFET'- 9 adet ahşap uygulama şekilleri ve 30 farklı soru kartı içeriğinden oluşur.-Soru kartlarından herhangi bir görev seçilir.-Soru kartlarında ok yönleri ve üzerinde sayılar gözükür,bu sayılar ok h..
59,90 TL
Marka: Hergunyeni
Classic World Ahşap Marangoz Çantası (35 parça) Özellikleri: * Çocuklar taklit ederek öğrenir ve kendisini geliştirir. El becerilerini çalıştırmaları, zihin egzersizi yapmaları ve aynı zamanda eğlenmeleri için kocaman çantası ve pekçok ale..
164,90 TL
Marka: Hergunyeni
Safari Oyunu Ahşap akıl zeka strateji mukakeme 3+ yaş üstü uygun ..
27,50 TL
Marka: Hergunyeni
Dekorasyonunuzda nostaljik arabaları kullanın! Nostaljik modeldeki ahşap araba dekorasyonunuzu hareketlendirecek aksesuarlardan biridir.Evinizin, ofisinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Ahşap yapısıyla tüm dekorasyonlara uyum sa..
9,99 TL
Marka: Hergunyeni
8 yorum yapılmış.
Tüm Dünyada Fenomen Olan Jenga Mantığı İle Oynanan Ahşap Denge Oyunu Hergünyeni Farkı İle Sizinle Buluşuyor. Tahta Bloklardan Oluşan Denge Zeka Oyunu Afrikada Canı Sıkılan Bir İngiliz Kız Çocuğu Tarafından Keşfedildi. Son Derece Eğlenceli Ve Keyifli ..
19,99 TL
Marka: Hergunyeni
Çocukları eğlendirecek minik müzik aleti oyuncak! Çocuklarınızın seveceği eğlenceli ve eğitici oyuncak Ahşap Marakas.Ahşap malzemeden imal edilmiş olan marakasın davul kısmı minik boncuklarla doludur.Salladıkça farklı tınılar ort..
14,99 TL
Marka: Hergunyeni
Ahşap Bankta Oturan Sevgili Masa LambasıÜrün Açıklaması:Sokak lambası altında oturan sevgili biblo. Masa lambası veya dekoratif amaçlı kullanılabilir. Bank tamamen ahşaptır. Sevgili kız ve erkek plastiktir. Lambası üzerinde piller pakete ..
39,99 TL
Marka: Hergunyeni
4 parça ile 100 farklı şekil yapabileceğiniz eğlenceli oyundan vazgeçemeyeceksiniz! T Tangram 4 adet ahşap parçadan oluşmaktadır. Bu 4 parça ile 100 farklı şekil ortaya çıkarabilirsiniz.İçerisindeki kitapçıkta bulunan şekilleri yapar..
9,99 TL
Marka: Hergunyeni
Satrancınızı yanınızda çanta gibi taşıyacak, dilediğiniz yerde oynayacaksınız. Ürün Ölçüleri:36 x 21 x 4 cm Paket İçeriği:1 adet Çanta Satranç Takımı ..
14,99 TL
Marka: Hergunyeni
Bluetooth Portable Şarjlı Hoparlörler      SD/ kartlar ile Usb Flash Belleklerin içindeki MP3 leri okuyabilen standart üstü ürünlerdir.      FM frekansları ile istediğiniz radyo istasyonunu dinleyeb..
104,99 TL
Marka: Hergunyeni
 Daktilo Şeklinde Takı Çekmeceli Müzik Kutusunun nağmeleri ile nostaljiyi yaşayın, aynı zamanda odanızı süsleyin!Ürün Açıklaması:Daktilo şeklinde tasarlanmış müzik kutusu ile sevdiklerinize şı..
35,99 TL
Marka: Hergunyeni
Ürün Özellikleri: Toplam 140 ahşap bloktan oluşan bu sette 10 adet figür kartları ile farklı şekiller yapılabilir.  Ahşap bloklar şekil, rakam ve sembollerden oluşmaktadır.  Bir Figü..
49,99 TL
Marka: Hergunyeni
Ahşap Yazar Kasa OyuncakÜrün Özellikleri:Zarar vermeden taklit ederek öğrenme becerisini geliştirir.Eğlenirken öğretir, eğiticidir.El göz koordinasyonu gelişimini sağlar.Sayı sayma becerisinin gelişmesine yardımcı olur.Çocukla..
69,99 TL
Marka: Hergunyeni
Ürün Açıklaması: Altıgen çin daması ve solo test Strateji oyunu olan altıgen çin daması 2- 6 kişi ile oynanabilen bir oyundur. Oyunda 6 renk piyonlar mevcuttur. Her oyuncu bir renk piyano seçmektedir ve o rengin bulunduğu bölge o ..
49,99 TL
Marka: Hergunyeni
Strateji oyunlarının en eğlencelisi 3 Taş! Birçoğumuzun çocukluğunun en eğlenceli oyunlarından biridir 3 taş. Çocuklarınızın da bu eğlenceli strateji oyununu öğrenmeleri için Ahşap 3 Taş Oyununa mutlaka sahip olmalısınız.Küçük büyük ..
44,99 TL
Marka: Hergunyeni
Equilibrio Üç Boyutlu Zeka Geliştirici Denge Oyunu Çocuklar 3 boyutlu şekiller yapmaya hazırmısınız… Equilibrio(3 boyutlu denge oyunu) model kitapçığındaki birbirinden zor yapıları hatasız yapabilmeniz için becerilerinizi, d..
82,99 TL
Marka: Hergunyeni
Ürün Açıklaması:Çocukların geometrinin temel kavramlarını öğrenmelerine yardımcı olur.Bir Puzzle oyunu olarakta oynanabilir Aynı zamanda iki kişinin oynayabileceği bir strateji oyunudur.Uluslarar..
89,99 TL
Marka: Hergunyeni
Ahşap birim küpler100 parçadan oluşmaktadır.Tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.2.5x2.5 cm boyutlarındadır.Mavi, sarı, mor, yeşil ve turuncu renk küplerden oluşmaktadır.    Bu İlan ENTEGRA Entegr..
88,99 TL
Marka: Hergunyeni
Ürün Açıklaması: Katamino oyunu 1 adet ahşap oyun tablası, 18 adet ahşap renkli blok, 1 adet ahşap ayraç bloku ve oyun tanıtım kitapçığından oluşur. Ahşap Oyun Tablası Ölçüsü: 30 x 14 x 2.5 cm. ..
69,99 TL
Marka: Hergunyeni
Surakarta Zeka Ve Strateji OyunuÜrün Özellikleri:Surakarta  özel oyun tahtası üzerinde oynanan bir strateji oyunudur.12 beyaz ve 12 siyah taş ile oynanan bir oyundur.2 kişi ile oynanır.Oyu..
34,99 TL
Marka: Hergunyeni
Tazı Ve Tavşan OyunuÜrün Özellikleri:Oyun 20 beyaz( koyun) 2 siyah taş ile özel oyun tablasında oynanır.Taşların oyun tablasındaki hücrelere yerleştirilmesi ile oyun başlar.Koyunların amacı kurtların ..
39,99 TL
Marka: Hergunyeni
Krooom Dylan - Fire Station Çok eğlenceli bu güzel itfaiye merkezinde, itfaiye araçları,itfaiyeciler ve diğer aksesuarlar ile çocuğunuz eğlenceli vakit geçirirken hem de hayal gücünü geliştirebilecektir. Her detay titizlikle düşünülerek hazırlanmış ..
49,90 TL
Marka: Hergunyeni
Çocuklarınızın içindeki yaratıcılığı ortaya çıkaracak ve birçok aletin ne işe yaradığını öğrenecekleri muhteşem set!Hadi çocuklar kendi dolaplarınızı kendi masalarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Babamın var ama benim neden yok diyorsanız bu tamir ..
69,99 TL
Marka: Hergunyeni
Çocukların el becerilerini geliştirebilecekleri oyuncaklara bir yenisi daha eklendi!  Malzeme: AhşapÇocuklar için eğitici ahşap blok oyuncakÇocuklar için yüksek kaliteli ve güvenli malzemeden yapılmıştır.Anaokulu ya da i..
69,99 TL
Marka: Hergunyeni
Çocuklarınızın hayal gücünü geliştirecek ve ailecek oynayabileceğiniz muhteşem oyun Domino! Renkli domino taşları ile farklı şekiller yapabilecek çocukların hayal gücü ve el becerilerini gelişecek.Hayal güçlerini kullanarak yapacakla..
59,99 TL
Marka: Hergunyeni
Kelebek tahta üzerinde duran çubuklara geçen geometrik şekiller çocukların eğitiminde çok fayda sağlayacaktır. Tamamen çocuk gelişimi için tasarlanan bu oyun çocukların çok hoşuna gidecektir.Mekansal algıDüşünmeRenklerÜç ..
39,99 TL
Marka: Hergunyeni
Bu set çocukların zeka gelişimine, yaratıcı düşünmesine ve el becerilerini geliştiren yaratıcı bir oyuncak.İçerisinde arabalar, yol, köprü, bina ve resimde görünen bir çok parça mevcuttur.Çocukların hayal gücünü artırır ve yaratıcı oyunlar iç..
49,99 TL
Marka: Hergunyeni
Tüm dünyada çok sevilen bir oyun olan Puzzle sadece eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için değil zeka gelişimi içinde önemli bir rol modelidir.Evinizde şık bir dekorasyon olarak kullanabilir ya da puzzle oynamayı seven bir tanıdığınıza hediye edeb..
19,99 TL
Marka: Hergunyeni
İddia ediyoruz şimdiye kadar hiç bu kadar zoru olmadı! Bilyeyi labirentlerden deliklere düşürmeden bitiş çizgisine götürebilecek iddialı birisini arıyor.Dünyada en zor zeka oyunlar arasında yerini alan, ahşap zeka oyunu, zekasına güvenen oyuncula..
29,99 TL
Marka: Hergunyeni
Çocuklarınızın trenini kendi yapsın, eğlence başlasın! Birbirine geçmeli bloklarla trenini inşa edecek çocuklar sonrasında renkli trenleriyle çok eğlenecekler.Ahşap malzemeden üretilmiş olan tren çocukların sağlığına zararlı hiçbir m..
19,99 TL
Marka: Hergunyeni
Piramit şeklindeki oyunla fikir üretme ve el becerilerinizi daha da geliştireceksiniz. Ahşap malzemeden üretilmiştir.Sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. Paket içeriği:1 adet Piramit Akıl Oyunu ..
14,99 TL
Marka: Hergunyeni
Çocuklarınız oynarken oyuna dahil olmak isteyeceğiniz sevimli oyuncak Ahşap Bowling! Paket İçeriği:3 adet Bowling Topu6 Adet Lobut ..
14,99 TL
Marka: Hergunyeni
Çocuklarınızın sağlıklı oyuncaklarla oynamasını istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!Ahşap pist ve yarış arabalarıyla eminiz çok eğlenecekler!Oyuncak ahşap malzemeden üretilmiştir.Sağlığa zararlı madde içermemektedir. Paket içe..
19,99 TL
Marka: Hergunyeni
 Ünlü Fransız matematikçi tarafından bulunan bu oyun 1883 yılında icat edilmiştir. Brahma veya Hanoi olarak da adlandırılan bu oyun hakkında birçok rivayet vardır. İlk başta 68 veya 70 adetle oynanan bu oyun aslında bir hazinenin de anahtarı..
14,99 TL
Marka: Hergunyeni
Televizyonun ve internetin hayatın vazgeçilmez parçası olduğu günümüzde insanlar her geçen gün bireyselleşmektedir. Bireyselleştikçe yalnızlaşmaya mahkum olan insanın mutsuz ve huzursuz olması beklenilen bir sonuçtur. Ahşap Maketler insanların birlik..
6,99 TL
Marka: Hergunyeni
Çocuklar ipe geçirecekleri sevimli resimlerle süslenmiş tahtalarla her seferinde farklı bir sıralama yapacak ve kendi hikayelerini yazacaklar! Ahşap malzemeden üretilmiştir. Çocukların sağlığına zararlı hiçbir madde içermemektedir.&n..
9,99 TL
Marka: Hergunyeni
Kampanya: 3 Al 2 Öde!
Western Filmlerinin Vazgeçilmez Enstürmanı Armonikalar Bir Dönem Çocuklarının Da En Büyük Eğlencesiydi. En Eski Enstürmanlardan Olan Armonikaya Hergunyeni Farkıyla Sahip Olun!- Çalımı kolay gibi görünen ve herkesin çalmak isteyeceği armonikanın e..
7,99 TL
Marka: Hergunyeni
1 yorum yapılmış.
İddia Ediyoruz! Şimdiye Kadar Hiç Bu Kadar Zoru Olmadı! Hergünyeni’den Dünyanın En Zor Zeka Oyunu Ahşap Zeka Oyunu, Bilyeyi Labirentlerden Deliklere Düşürmeden Finiş Çizgisine Götürebilecek İddialı Birisini Arıyor.Dünyada en zor zeka oyunlar aras..
4,99 TL
Marka: Hergunyeni
Çocukların 3 vazgeçilmezi; hoplamak, zıplamak ve eğlenmek! Hoplamak, zıplamak, eğlenmek, oynamak çocuklarınız için vazgeçemeyecekleri şeylerdir. Bunları yaparken enerjilerini kontrollü bir şekilde boşaltmaları çok önemlidir.Zıplama T..
9,99 TL
Marka: Hergunyeni
Hergünyeni rubik küplere bir yenisini daha ekliyor! Ahşap malzemeden üretilmiş olan rubik küp ipe dizilmiş küçük küplerden oluşuyor.Belli bir sisteme göre dizilmiş olan minik küpleri doğru şekilde yerleştirmeniz gerek.Büyük küpü ..
9,99 TL
Marka: Hergunyeni
1 yorum yapılmış.
Vakit Geçirmek İstiyorsunuz Ama Uğraşacak Birşey mi Bulamıyorsunuz?Hergünyeni' nin Sizler İçin Özel Olarak Sunduğu Woodcraft 3 Boyutlu Ahşap Maket Sayesinde Büyük Küçük Demeden Çok Eğleneceksiniz.Kendi maketinizi oluşturmak istiyorsanız, çocuğunu..
9,90 TL
Marka: Hergunyeni
Vakit Geçirmek İstiyorsunuz Ama Uğraşacak Birşey mi Bulamıyorsunuz? Hergünyeni' nin Sizler İçin Özel Olarak Sunduğu Woodcraft 3 Boyutlu Ahşap Maket Sayesinde Büyük Küçük Demeden Çok Eğleneceksiniz.Ürün ÖzellikleriHer yaştaki insan içi hobi am..
9,90 TL
Marka: Hergunyeni
Tüm dünyada çok sevilen bir oyun olan Puzzle sadece eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için değil zeka gelişimi içinde önemli bir rol modelidir.Evinizde şık bir dekorasyon olarak kullanabilir ya da puzzle oynamayı seven bir tanıdığınıza hediye edeb..
9,99 TL

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×