Hergünyeni Nedir?

Hergünyeni Nedir?
 
Hergunyeni.com En kaliteli hizmet, en uygun fiyat, süper hızlı gönderi parolasıyla Şubat 2010 yılında yola çıkmış bir firmadır.

Hergün yeni bir ürünü çok uygun fiyat ile günün ürünü olarak şok fiyattan satışa çıkarır. Günün Ürünü 12:00'dan ertesi gün 12:00'a kadar satışta kalır ve ardından yine uygun bir fiyatla diğer fırsatlara eklenir. Hergünyeni çok farklı, ilginç ve kullanışlı ürünler sunmaktadır.Neden Hergunyeni.com ?

Hergunyeni.com müşterilerine hergün yeni bir ürünü indirimli fiyata sunmaktadır.

Hergunyeni.com günün ürünü yanında bir çok ilginç ürünü fırsat kategorisinde sunmaktadır.

Hergunyeni.com ürünleri her türlü ihtiyaca cevap verecek niteliktedir.

Hergunyeni.com müşterilerinin memnuniyetini her zaman her şeyin önünde tutmaktadır.

 

Biz Neredeyiz ?

Hergünyeni.com - Gizli Ortak Elektronik Ticaret A.Ş.

Vergi Dairesi: Hocapaşa Vergi Dairesi

Vergi No: 396 068 1502 

Adresimiz: Tahtakele Mah. Uzunçarşı Cad. No:132 Milas Han Dükkan 320 Eminönü/İstanbul

Tel: 212 909 10 19 pbx

Müşteri hizmetlerimize 212 909 10 19 nolu numaradan hafta içi 10:00-13:00, 14:00-18:00 arası ulaşabilirsiniz.

 

Gizlilik Politikamız:

 
Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileri siz ve bankanız arasında gercekleşmektedir. Hergunyeni.com 'da bilgileriniz tutulamaz ve kaydedilemez. İstediğiniz zaman Hergunyeni.com  sitesi üyeliğinizden ayrılabilirsiniz.

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×