Gryo Bowl

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Hepimiz bebekleri çok severiz. Mama saatlerinde biz bebeklerimize yemek yedirmeye çalışırken onlarda yemeklerini etraflarına saçma çabalarındadır. Özellikle yanından bir saniye ayrıldığımızda tabaktaki bütün yemekleri yerde bulmak anneler için hiç şaşırtıcı bir durum sayılmaz. Gyro Bowl annelerimiz ve bebeklerimiz için %100 güvenli olarak hazırlanmış özel bir tasarımdır. Gyro Bowl içerisine konulan her şeyi hapsederek dökülmesine, etrafa saçılmasına engel olur. Bu sayede çocuğunuz kaseyi ne tarafa çevirirse çevirsin içindekiler dökülmez ve çocuğunuz için yemek yemek eğlenceli bir hal alır.

Bebeklerimizin sağlığı için kullandığımız tüm ürünlerin ve malzemelerin içerikleri her şeyden önemlidir. BPA ve Toksit madde kesinlikle içermez ve çocuklar için güvenlidir. 360 derece dönebilen iç kaseciklerden oluşmakta olan Gyrao Bowl’u kapağı sayesinde saklama kabı olarak da kullanabilirsiniz.

Gıda dışı ürünlerde de kullanılabilen, yere düştüğünde kırılmayan kaliteli ve sağlıklı plastikten üretilmiştir. Temizlemesi kolay, makinede veya elde yıkanabilen çok kullanışlı ve pratik bir üründür.Leke tutmayan özelliğinden  her zaman yeni bir şekilde kalır.

Sağlık bakanlığından onaylıdır.

Gyro Bowl’u fırın veya mikrodalga fırında kullanmayınız.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×