Ear Cleaner Kulak Temizleme Seti

Gönderen: in Liste on Eylül 08, 2014 . Yorumlar.

Kulak temizliği dikkat ve önem isteyen bir iştir. Kulak Temizleme çubuğu ile temizlerken kulağınıza zarar verebilir duyma sorunu yaşayabilirsiniz. Hergunyeni sizlere kulağınıza zarar vermeden kolayca temizlemek için muhteşem bir fırsat sunuyor; Ear Cleaner Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı!

Kulak Temizleme Makinesi ile kulağınıza zarar vermeden saniyeler içerisinde temizleyeceksiniz. Kiri emerek temizleyen alet hijyeniktir. Özellikle çocukların kulaklarını temizlerken zorluk yaşayan anneler için Vakumlu Kulak Temizleme Aleti muhteşem bir fırsat. Kulak temizlemeyi eğlenceli bir hale getirecek, çocukların kaçınmasını önleyeceksiniz. Tüm aile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ear Cleaner dört farklı renkteki başlığa sahiptir. Kendinize özel bir başlık seçerek o başlıkla kulaklarınızı temizleyebilirsiniz. Kulak çubuğu kullanmadan yapacağınız bu temizlemenin herhangi bir tehlikesi yoktur.

Ear Cleaner Kullanımı açısından hem kolaydır hem de kulağın hassasiyetine göre üretilmiştir. Başlıkları yıkanabilirdir. Temizleme fırçası bulunmaktadır.

Son güncelleme: Temmuz 20, 2015

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×