Dönen Çerçeve

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

miz seviyoruz ve neredeyse evimizin her köşesinde bir resim hatta bir çok resim bulunmaktadır. Evimizi dizayn ederken kullandığımız bu çerçeveler hem sadece tek resim göstermekte hemde fazlasıyla yer kaplayıp bulundukları ortamı kalabalık ve dağınık göstermektedirler. Eklemek istediğimiz resimlerinize yer kalmaması  ve sürekli aynı resimlere bakmak bazen hepimizin canını sıkabiliyor. Kendi etrafında dönen fotoğraf çerçevesi bizleri bu sorunlardan kurtarmak için üretilen çok şık bir üründür.

6 farklı köşesiyle 6 farklı resim alabilen tek köşesinde kendi etrafında dönen fotoğraf çerçevesi fazla yer kaplamaz, hem çok şık hemde çok kullanışlı bir üründür. Hareket eden sistemi sayesinde 6  farklı resmi oturduğunuz yerden görebilmenizi sağlayacak harika bir üründür. Dönen resim Çerçevenizi saat yönünde veya saatin ters yönüne dönüp dönemeyeceğini siz istediğiniz gibi belirlemektesiniz. Kendi etrafında sabit şekilde döndüğünde  6 resim birden görmenizi sağlamaktadır.

1 adet AA kalem pille  çalışabilen dönen fotoğraf  çerçevesinin  pil ömrü 6 ile 10 ay arasında değişmektedir. Ebatları 10*10 olan dönen fotoğraf çerçevesi diğer  çerçevelerin sizlere kaybettirdiği yeri geri kazandırır. Resimleri izlerken  6 resmin sırayla geçişi hayran bıraktıran bir görüntüye sahiptir.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×