Dolap Askılığı

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Ne yaparsak yapalım bir türlü kıyafetlerimizi dolaplarımıza sığdıramıyoruz. Sıkış tıkış dolaplarda aradığımızı bulmak oldukça zamanımızı almaktadır, üstelik kalabalık dolaplarda eşyalarımızın ütüleri hemen bozulmaktadır. Ve ütü yapmayı sevmeyen bayanlar için tekrar tekrar ütü yapmak oldukça sıkıcı bir durumdur. Wonder Hanger bize bu konuda yardımcı olmak ve bize dolaplarımızda yer açmak amacıyla üretilmiş harika bir üründür.

Wonder Hanger dolabınızda %60 oranında yer açmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. 12 adet yuvarlak askı ve 8 adet askılığıyla tam 40 adet kıyafet almaktadır. Sıkıştırılmadan asılan kıyafetleriniz daha düzenli, kırışmadan hazır halde sizi bekliyor olacaktır. Tüm askı tiplerine ve her dolaba uyan Wonder Hanger farklı düzenlenebilme özelliğiyle dolaplardai problemlerinize çözüm olmaktadır.

Evinizde, yurtta yada ofiste kısaca dolap bulunan her yerde kullanabileceğiniz bu ürün kıyafetlerinizi kırışmadan düzenli bir şekilde asmanızı sağlayan, kırılmayan, sağlam ve çok kullanışlı bir üründür. 

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×