Dokunmatik Eldiven

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Günümüzde neredeyse kullandığımız bütün elektronik cihazlar artık dokunmatik ekran teknolojisinde üretilmektedir. Cep telefonlarından yeni nesil all in one cihaz ve hatta televizyonlarda bile dokunmatik ekranlar kullanılmaktadır. Dokunmatik ekranların çoğunda bulunan kapasitif ekran ( insan elinin sıcaklığını algılayan sistem ) kullanılmaktadır ve eldiven taktığımızda cihaz parmağımızı algılayamamaktadır.

 

Dokunmatik Ekran Eldiveni işte bu noktada devreye girerek kışın soğuk havalarda bizi eldivenlerimizi çıkarmak gibi bir sorundan kurtarmaktadır.  Soğuk havalarda kışın eldivenlerimizi çıkartıp telefonla uğraşmak hepimiz için işkencedir. Özel teknoloji ile üretilen Touch Screen Gloves sayesinde hem elleriniz üşümeyecek hem de eldivenle rahat bir şekilde telefonunuzda işlem yapabileceksiniz.

 

Kapasitif dokunmatik ekranı olan tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz dokunmatik ekran eldiveni ile kışın ellerinizi soğuktan korur ve işlem yapmanızı kolaylaştırır. Özel teknoloji ile üretilen bu kumaş dokunmatik ekranlarda en çok kullanılmakta olan parmakların uç kısımlarına uygulanmıştır. Baş parmak, işaret parmağı ve orta parmağa uygulanan bu teknoloji ile dışarıda ya da soğuk ortamlarda telefonunuzda veya tabletinizde istediğiniz işlemlerinizi eldiveninizi çıkartmadan, elleriniz üşümeden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Unisex olan dokunmatik bölgeleri gri olan bu siyah eldiven esne yapısıyla birçok ele uygun üretilmiştir. Touch Screen Glaves sayesinde elleriniz üşümeden rahatlıkla soğuk havalarda işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×