Cuplens Objektif Bardak

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Fotoğraf çekmek hem eğlendiren hem dinlendiren hem de farklı dünyalar tanımamızı sağlayan bir etkinlik şeklidir. Kimine göre ise vazgeçilemeyecek kadar güçlü bir tutku veyahut vazgeçmesi imkansız bir yaşam tarzıdır. Fotoğraf çekenler veya kamera kullananların en büyük ilgilerinden biridir çeşitli lensler.

Objektif olarak kullanılmasına olanak olmasa bile Cub Lens Bardak hem fotoğrafçıların hem de ilginç tasarım arayanların en gözde ürünlerinden biri olmaya aday durumda. Cub Lens Bardak çok amaçlı bir ürün olarak üretilmiştir. Bu tasarım ürününü fotoğrafçı olan veya kameralardan hoşlanan bir arkadaşınıza çok şık bir hediye olarak sunabilirsiniz. Veya içine kalem ya da notlarınızı koyara kendiniz kullanabilirsiniz. En güzeli de Cub Lens Bardak tasarımıyla kahve içmek olur. Üzerinde bulunan çevirmeli kapağı sayesinde içerisindekinin dökülmesini engellemektedir ve bu sayede istediğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz sıra dışı tasarımı eminim sizde çok seveceksiniz.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×