Cardsharp Bıçak

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Tasarım harikası Kredi Kartı Şeklinde Neşter Bıçak ile hemen tanışın! Cardsharp Çakı hayatınızı kolaylaştırmaya geldi! Kolay taşınabilir yapısıyla kolayca cüzdanınızda muhafaza edebileceğiniz gibi cebinizde de taşıyabilirsiniz.

 

Ödüllü ürünlere bir yenisi daha eklendi, Kredi Kartı Şeklinde Çakı... Artık yanınızda kaba, kötü ve taşınması zor çakı kullanmaya son verin! Lain Sinclair imzası taşıyan bu ürünle kısa süre içinde tüm doğrama işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.  Cardsharp Çakı sıradan bir kredi kartıyken saniyeler içinde 14,5 cm uzunluğunda kullanışlı bir neşter bıçağa dönüşüyor. Üstelik çelik yapısıyla da uzun süre kullanmanıza olanak sağlıyor.

 

Kredi Kartı Şeklinde Çakı beraberinizde her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Cebinizde sakladığınız kart, saniyeler içinde Kredi Kartı Şeklinde Bıçak halini alıyor! Tasarım harikası olan Kredi Kartı Şeklinde Çakı Bıçak ince ve hafif olması nedeniyle sizi rahatsız etmez, yormaz.  Domates, soğan, sarımsak gibi birçok ürünü kolayca kesebileceğiniz Cardsharp Çakı ultra ince oluşuyla cüzdanınızda kolayca taşınır.  Tasarım harikası olan Kart Bıçak ile saniyeler içinde doğrama yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Şeklinde Neşter Bıçak hayatınızı kolaylaştıracak. Üstün kaliteli ve güvenlikli olan Kart Bıçak su geçirmez. Bulaşık makinesinde yıkanabilen bu tasarım harikası ürün paslanma yapmaz. Kredi Kartı Şeklindeki Neşter Bıçağın ağzı taşınma esnasında kazalara sebebiyet vermemesi için korunmuştur. Neşter bıçağı içiniz rahat olarak sürekli yanınızda taşıyabilirsiniz. İster cüzdanınızda koruyun, ister cebinizde. İhtiyaç halinde her zaman her koşulda beş saniye içerisinde neşter bıçak emirinize hazır! Aynı şekilde işiniz bitince 5 saniye içerisinde kredi kartı şekline dönüştürüp saklayabilirsiniz. Keskin bıçağı sizi korkutmasın! Katlanıp kart şekline geldiğinde keskin kısmı kart içerisinde kalır ve kesinlikle güvenlidir. Malzemesi titanium olan ürünün küçük görünmesi sizi endişelendirmesin. Elinizle kolayca kavrayabilirsiniz. Bağımsız bir test kuruluşu olan CATRA, CardSharp Bıçağını ICP mm ve TCC mm keskinlik kategorisinde "çok iyi" olarak derecelendirilmiştir.

Çok pratik olan bu üründen çok memnun kalacaksınız.

Durma! Sen de Kredi Kartı şeklinde Bıçak satın al, hayatını kolaylaştır.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×