Çanta İçi Düzenleyici

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Bayanların en büyük sıkıntılarından biridir çanta seçmek,  yerleştirmek ve çanta değiştirmek. Genellikle dağınık olan çanta içlerinde aradığımızı bulmak oldukça zamanımızı almaktadır ve çoğu bayan ‘’çantanın içinde bir ben yokum ne ararsan var’’ cümlesini çok sık kullanır. Kangaroo Keeper çantaların içlerini düzenlemek ve çanta değiştirme işlemini kolaylaştırmak amacı ile üretilmiş pratik ve kullanışlı bir üründür.

Ayrı ayrı ya da birlikte kullanılabilen 2 farklı ebatta olan çanta içi düzenleyici şık tasarımı ile çantanızın içine tam bir şekilde oturur bu sayede göze çarpması engellenir. Birçok çanta ile uyumlu olan Kangaroo Keeper’ı hem düz olarak hem de ters çevirerek kullanabilirsiniz.

Kangaroo Keeper içerisinde 70 kalem eşya barındırma özelliğine sahiptir. Kartlar, makyaj malzemeleri, gözlük ve telefon için ayrı gözlere sahiptir ve bu sayede eşyalarınızın karışmasını önler ve aradığınız eşyayı kolay bir şekilde bulmanızı sağlar. Ayrıca çanta içi düzenleyicide şemsiye ve içiceler için özel bölmelerin olması çanta içindeki eşyaların ıslanmasını engellemektedir. 

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×