Çanta Askısı

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Bayanların çantalara düşkünlüğünü bilmeyen yoktur ve hemen hemen her bayanın ayakkabılar ve kemerleriyle  kombine etikleri renkli, farklı modellerde bir sürü çantası bulunmaktadır.  Çantalar fazlaca yer kapladığından onları muhafaza etmekte sorun yaşarız ve birkaçı dışında hepsi dolabın içine tıklım tıklım sıkıştırılmıştır. Ve bayanların çoğu çantası bu sebeplerden dolayı deforme olmaktadır.

Kapı arkası çanta askısı bu dağınıklığı ve çantalarımızın deforme olmasını önlemek için üretilmiş bir üründür.  Çanta askısı sayesinde çantalarımız dolap içlerinde heba olmaktan kurtulur ve tüm çantalar göz önünde durarak çanta seçimlerini kolaylaştırır. Kapı arkası çanta düzenleyici ile dolap ve çekmecelerdeki dağınıklık gider ve bu sayede daha rahat kullanım alanı kalır.

Ayarlanabilen 8 adet aralıklı kancası sayesinde çantalarınızı organize etmek için üretilmiştir. Sadece çantalarınız için değil şapka, atkı, şal yada ceketlerinizi asabileceğiniz oldukça kolay kullanıma sahip bir üründür. Kapı arkası çanta askılığının kapı kancaları demirden askı kancaları sert  plastikten üretilen çok kullanışlı ve pratik tüm bayanların ihtiyaç duyacağı bir üründür.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×