• Current

  Ayak Sağlığı

  Görünüm: Liste Tablo
  Göster:
  Sırala:
  Marka: Hergunyeni
  1 yorum yapılmış.
  Ayak rahatsızlıklarını önleyecek set! Tıpta hallux valgus deformesi olarak geçen ayak başparmağının yan tarafında oluşan çıkıntıyı önlemek amaçlı kullanılmaktadır.Deformeyi önlemek için ve bu bölgedeki ağrılarının hafiflemesi için ku..
  9,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayak sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak bunyon koruyucu! Ayağınızdaki hallux valgus deformesi olarak bilinen kemik büyümesini önleyecek ve aynı zamanda parmaklarınızdaki şekil bozukluklarının iyileşmesine yardımcı olacak koruyucudur...
  5,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayak tabanınıza olan baskıyı azaltacak, ter ve koku oluşumunu engelleyecek tabanlık! Gün içerisinde sürekli ayakkabı giyen kişilerin ayak rahatsızlıkları oluşmaması için tabanlık kullanmaları gerekmektedir.Esnek dokusuyla ayaklarınız..
  5,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayakkabınızın topuk kısmı ayağınıza zarar vermesin! Ayakkabıların topuk kısımları kimi zaman ayaklarımıza zarar vermektedir. Bu zararı önlemek için sizlere basit bir yöntem sunuyoruz!T şeklinde tasarlanmış Silikon Ayakkabı Vurma Önle..
  9,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayağınız yan kısmında oluşan kemiklerin büyümesini engelleyecek koruyucu! Ayaklarınızın yan kısmında oluşan çıkıntılar, ayaklarınızı rahatsız etmektedir.Tıpta hallux valgus deformesi olarak geçen rahatsızlık başparmağınızın yan kısmı..
  14,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Elleriniz Ve Ayaklarınız Bakımsız Kalmasın. 18 Parçadan Oluşan El Ve Ayak Bakım Setini Edinin, Sevdiklerinize Daha Yumuşak Dokunun.- El ve ayak bakımınızı en güzel ve pratik bir şekilde- Kalıntı bırakmadan ayaklarınızı yumuşak ve sağlıklı his..
  24,90 TL
  Marka: Hergunyeni
  Topuğunuzda olan baskıyı ve ağrıları azaltacak koruyucu! Ayak topuklarınıza olan baskıyı azaltacak ve baskıdan kaynaklı ağrıları giderecek bir koruyucudur.Ayakkabı içerisinde ayağınızın daha rahat olmasını sağlayacaktır.Tüm gün a..
  14,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  1 yorum yapılmış.
  Kampanya: 3 Al 2 Öde!
  Ayaklar Vücudun Tüm Yükünü Çekerler, Peki Onlara Özel İlgi Gösterme Zamanınız Gelmedi Mi?Foot Patch Detox Ayak Bandı   • Vücudun salgıladığı zehirli maddelerin emilmesine, • Vücuttaki küçük ağrıların hafifletilmesine, • Bağışıklık sistem..
  14,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Topuklu ayakkabılarınızın yere daha sağlam basmasını sağlayacak tabanlık! Topuklu ayakkabılarınızla zemine daha sağlam basmanızı sağlayacak tabanlıktır.Ayakkabılarınızın tabanlarının kayarak size vereceği zararlardan sizi koruyacaktı..
  7,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Düz taban rahatsızlığını önleyecek tabanlık! Ayak şeklinizi bozan ayakkabılar yüzün düz taban olma problemi yaşıyorsanız bu tabanlıklar tam size göre!Ayak boşluğunuzu doldurarak destekleyecek olan tabanlık, ayak şeklinizi korumanızı ..
  14,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayacak topuk yükseltici! Boynuzu gizli bir tabanlıkla daha uzun gösterebilirsiniz.Silikon malzemeden imal edilmiş tabanlık 5 ayrı katmandan oluşmaktadır.Birbirinden ayrılan katmanları dilediğin..
  12,99 TL
  Marka: Hergunyeni
   Trusty Cane Katlanabilir Baston ile daha sağlam ve daha güvenilir adımlarla ilerleyin!Ürün ÖzellikleriDarbeye ve yılların yıpratmalarına karşı dayanıklı alüminyum yapısı ile özel olarak tasarlanmış olup alışılmış bastonların önüne..
  89,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  2 yorum yapılmış.
  Tüm Gün Yaşanan Koşturmacanın Arkasından Ayaklarda, Diz, Kalça Ve Bel Bölgesinde Korkunç Bir Ağrı Başlar. Hergünyeni’nin Yeni Ürünü Anti Stress Ayak Tabanlığı Strutz Sole Angel, Her Adımda Şok Etkisi İle Tüm Vücudunuzu Rahatlatır. Shock Absorbing Tek..
  9,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayak parmaklarınıza uygulanan basıncı azaltacak parmak gömleği! Ayakkabınızın ayak parmaklarınıza uyguladığı basıncı azaltarak ayak sağlığınızı koruyacaktır.Ayaklarınızda oluşan ağrı ve nasırları da önleyecek olan parmak gömleği sili..
  10,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayak bakımınızı en kolay ve en kalıcı şekilde yapacaksınız. Sağlıklı ve bakımlı ayaklara sahip olmak artık çok kolay! Callous Clear ile ayaklarınızda oluşan nasır, topuk çatlaması gibi sorunları gidermede kullanacaksınız.Birkaç dakik..
  20,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayak parmağınızdaki kemik bozukluklarınızı gidermede yardımcı olacak koruyucu! Ayak parmaklarınızda oluşan kemik bozukluklarından kurtulmanıza yardımcı olacaktır.Koruyucu silikon ile giydiğiniz ayakkabı ve terliklerin parmaklarınızı ..
  7,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  2 yorum yapılmış.
  Hergünyeni’Den Ayaklarınız İçin Manyetik Mıknatıslı Ayak Masaj Tabanlığı, Mıknatıs Özelliği Sayesinde Ayaklarınıza Akupunktur Tedavisi Yaparak Bir Çok Hastalığı Tedavi Etmektedir. Kendinize Bir İyilik Yapın Ayaklarınızı Bu Mükemmel Ürünle Tanıştırın ..
  14,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayakkabınızın ayağınızı vurarak rahatsız etmesini önleyecek silikon pedlerle gününüz mahvolmayacak. Silikon pedler ayakkabının iç kısmına yerleştirilerek ayak sağlığınızı korumanızı sağlar.Ayakkabının topuk kısmına yerleştireceğiniz ..
  9,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayak bileğinizin incinmenin ya da burkulmanın iyileşmesini kolaylaştıracak Medikal Ayak Bilekliği! Medikal Ayak Bilekliği, ayak bileklerinde ortaya çıkabilecek herhangi bir problemden dolayı, bileklerin daha rahat bir konuma gelebilmesi ..
  9,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Shoes Dryer Elektrikli Ayakkabı Kurutucu yağışların bol olduğu bu mevsimde ıslanmış ayakkabıları kurutmak için mükemmel bir çözüm sunar. Üstelik ayakkabılarınızdaki rahatsız edici kokulardan da kurtulabilir ve ömrünü uzatabilirsiniz. ..
  44,50 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayak parmağınızdaki duruş bozukluğunu düzeltecek makara! Ayak başparmağınızdaki duruş bozukluklarını gidermeye yardımcı olacak silikon makaradır.Başparmağınıza yüzük gibi geçireceğiniz makara aynı zamanda çekiç parmak hastalığınızın ..
  7,99 TL
  En yaygın masaj türlerinden olan ve vücuttaki tüm gergin ve stres altındaki sinirlerin rahatlamasını sağlayan Ayak Masajını en kolay şekilde tatbik edebileceğiniz çok işe yarar bir ürün!  Ayaklarınızın bu denli rahat ettiğini ilk kez göreceksin..
  21,99 TL
  Kızıl ötesi anyon ısıtıcı ayakkabı tabanlığı Brezilya Tourmaline kristalinden elde edilir, nano özellikli seramik tozlar özel karışımla birleştirilir. Yaydığı anyonlarla deri altındaki zararlı maddeleri ayrıştırarak terle ve idrarla dışarı atılmasını..
  19,90 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayak başparmağınızda oluşan kemik rahatsızlığını giderecek koruyucu! Tıpta hallux valgus deformesi olarak geçen ayak başparmağının yan tarafında oluşan çıkıntıyı önlemek amaçlı kullanılmaktadır.Deformeyi önlemek için ve bu bölgedeki ..
  9,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayak şeklinizin bozulmasını önleyecek tabanlık! Ayak şekli bozukluğundan kaynaklı rahatsızlıkları önlemek ve rahatsızlıkların oluşmasını engellemek için kullanabileceğiniz tabanlıktır.Ayak boşluklarınızı destekleyerek giydiğiniz ayak..
  8,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Çekiç parmak rahatsızlığınızın iyileşmesine yardımcı olacak koruyucu! Küçük ayakkabı giymek, kasların gevşek olması gibi sebeplerden oluşan çekiç parmak rahatsızlığından kurtulmanıza yardımcı olacak koruyucudur.3 parmağınıza geçerek ..
  7,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayak parmaklarınızdaki şekil bozukluklarını düzenleyecek koruyucu yüzük! Makaralı koruyucu yüzük ayak parmaklarınızda oluşan şekil bozukluklarının düzelmesine yardımcı olacaktır.Ayak başparmağınız ve serçe parmağınız için farklı boyu..
  44,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Tırnaklarınızda oluşan rahatsızlıkları giderecek jel kumaş! Ayak ve el tırnaklarınızda oluşan batık, nasır, çekiç parmak gibi rahatsızlıklarınızın iyileşmesine yardımcı olacaktır.İçi jel ile kaplı kumaş koruyucu ile parmak ve tırnakl..
  7,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayaklarınızı ölü deriden arındırmanıza yardımcı olacak törpü! Ayaklarınızda oluşan ölü deriden pratik bir şekilde kurtulmanızı sağlayacak törpüdür.Ergonomik tasarımı ile elinize tam oturan foot care ile ayak bakımınızı daha kolay yap..
  6,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayağınızdaki refleks noktalarını uyararak vücudunuzdaki enerji akımını düzenleyeceksiniz. Refleksoloji, ayak tabanında bulunan özel refleks noktalarının, diğer organlar ve salgı bezleriyle bağlantı olmasının temeline dayanmaktadır.Vü..
  14,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Yüksek topuklu ayakkabılar içerisinde ayağınız daha rahat olacak! Yüksek topuklu ayakkabı giymeyi sevenler, artık ayakkabılar ayağınıza ağrı yapmayacak.Ayağınıza uygulanan basıncı da azaltacak tabanlık gün içerisinde daha rahat harek..
  4,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  1 yorum yapılmış.
  Ayak Kokusu Artık Dert Olmaktan Çıkıyor! Bio Shoes Ayak Kokusu Giderici İle 120 Gün Boyunca Ayaklarınız Bayram Edecek.Bio Shoes Ayak Kokusu Giderici Erkek ya da kadın pek çok kişinin sorunu olan ayak kokusu, özgüven kaybı başta olmak..
  9,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayağınızın şekline göre tasarlanmış masaj aleti! Vücudumuzdaki tüm bölgelerinden ayak altına uzanan sinirlere yapılan masajla tüm vücudunuzu rahatlatmak mümkün.Ayaklarınızı dinlendirirken tüm vücudunuzu dinlendirmenizi sağlayacak aya..
  14,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  1 yorum yapılmış.
  Günün Tüm Yorgunluğunu Eve Geldiğinizde Bir Kenera İtin ve Massage Glove 9 Bilyeli Masaj Eldiveni ile Rahatlamaya Hazır Olun.Kullanımı pratik ve kolaydır.Üzerinde yer alan 9 Adet metal bilye ile doğru masaj noktaları üzerine yoğunlaşarak daha..
  11,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  En yaygın masaj türlerinden olan ve vücuttaki tüm gergin ve stres altındaki sinirlerin rahatlamasını sağlayan Ayak Masajını en kolay şekilde tatbik edebileceğiniz çok işe yarar bir ürün!  Ayaklarınızın bu denli rahat ettiğini ilk kez göreceks..
  24,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ürün Açıklaması:Twister Disc Çapı : 25 cm Egzersiz Lastiği Uzunluğu : 75 cm. Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için mükemmel ve pratik bir spor aletidir. Twister’ın her iki yanına monteli dayanıklı..
  44,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Silikon Rahatlatıcı Patik (Çift) Bu ürünü ayağınıza nemlendirici krem sürdükten sonra kullandığınızda, nemlendiricinin etkisi artacak,topuk çatlaklarının oluşmasına engel olacaktır. Özellikleri:Yumuşak medikal silikondan üreti..
  19,90 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayakkabılarınızı çıkarmaktan Dora Foot Care sayesinde artık korkmayacaksınız! Ayak kokusu ayakların terleyerek oluşan bakterilerin yaşaması ve çoğalmasından kaynaklıdır.Ayakkabı içerisinde kapalı kalan ayaklar hava alamadığı için bak..
  19,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Yumuşak ve bakımlı ayaklara kavuşmanın sırrı! Gün içerisinde sürekli ayakkabı içerisinde havasız kalan, sürekli ayakta olduğunuz için yorulan ayaklarınızın bakıma ihtiyacı vardır.Masaj ile birlikte Miss Lady Ayak Bakım Losyonunu uygu..
  24,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayak bakımınızı yapmak için ihtiyacınız olan her şey bu sette! Ayağınızdaki ölü derileri temizleme, tırnaklarınızı kesme, törpüleme, oje sürme gibi işlemleri pratik şekilde yapmanıza yardımcı olacak bir set.Set parmak ayrıma aparatı,..
  11,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayağınızdaki nasırları korumak için kullanacağınız yastıklar! Ayağınızda oluşan yaraları, nasırları korumak ve iyileşmesini sağlamak amacıyla kullanacağınız koruyuculardır.Ortası delikli yastığı yaralı veya nasırlı bölgeye yerleştire..
  9,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  İncittiğiniz ayak bileğinize iyileşme sürecinde destekleyecek bileklik! Ayak bileğinizi burktuğunuzda, incittiğinizde iyileşmesini kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.Bileğinizi saran yapısıyla koruyacak ve yanlış hareket yapmanızı ön..
  9,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  2 yorum yapılmış.
  Hergünyeni.com Ayak Kokusuna Kesin Çözüm Olacak Yepyeni Ürünü, Foot Care Cream Ayak Kokusu Yok Edici Çorap Seti’ni Fırsata Sunuyor. Krem Seti Uyguladıktan Sonra 120 Gün Ayak Kokusu Hiç Olmayacak, Aynı Zamanda, Ayak Mantarı, Bakteri, Çatlakları Da Ted..
  21,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Sağlıklı Bir Yaşam İçin Spor Vazgeçilmezdir. Spor Yaparken De Kendimizi Olası Kazalara Karşı Korumak Önemli Bir Unsurdur. Sporcu Ayak Bilekliği Sayesinde Burkulmalara Karşı Gardınızı Alın! Riski En Aza İndirin!- Spor yaparken yaşayacağınız olası ..
  7,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Düztaban olmayı önlemek için pratik çözüm! Giydiğiniz ayakkabılar ayak şeklinizi değiştirir. Ve bu değişimler rahatsızlık yaşamanıza sebep olabilir.Ayaklarınızda düztaban sorununu yaşamamak için ayak boşluğunuzu dolduracak tabanlıkla..
  9,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  1 yorum yapılmış.
  Ayak kokusundan kurtulmanın pratik yollarından biriyle sizleri tanıştırıyoruz Bello Dora Ayakkabı Koku Önleyici! Birçok kişinin en büyük sorunlarından birisidir ayak kokusu.İnsanların özgüven kaybı yaşamasından birçok psikolojik soru..
  7,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Ayak bakımınızı yapmanızı kolaylaştıracak muhteşem fırsat Ayak Bakım Topuk Törpüsü Heel Pad Egg! Ayaklarınızın topuk kısmında oluşan ölü derilerden kurtulmak istiyor ve pürüzsüz bir topuğa sahip olmak istiyorsanız Heel Pad Egg tam size g..
  8,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Terleyen ayaklarınızla tepkimeye girerek serinlik verecek muhteşem tabanlık! İçerisinde bulunan bitki özleri sayesinde terleyen ayaklarınızı serin tutmasının yanı sıra birçok rahatsızlığınızı gidermenize yardımcı olacaktır.İçerisinde..
  9,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  El ve ayaklarınızı yumuşacık yapacak kremler hergünyeni.com’da! El ve ayak bakımınızı yapmanıza yardımcı olacak Bio Lyn kremlere tek set olarak sahip olabilirsiniz.El ve ayaklarınızı nemlendirecek olan kremler ile daha güzel bir cild..
  9,99 TL
  Marka: Hergunyeni
  Pronwer Cilt Bakım Kremi Seti özel konsantre formülü ile kurumuş ve çatlamış cilde yoğun bakım yapar. İçerisinde bulunan yoğun gliserin nemi cilde hapsederek teninizde pamuksu bir dokunuş sağlar.Cildi kurumaya ve çatlamaya karşı koru..
  9,99 TL

  24 Saatte Kargo

  Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

  Sorgusuz Sualsiz İade

  ×

  Sorgusuz Sualsiz İade

  Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

  Geniş Ödeme Seçenekleri

  ×

  Geniş Ödeme Seçenekleri

  Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

  Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

  Sabit Kargo Ücreti

  ×

  Sabit Kargo Ücreti

  Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

  Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

  ×

  24 Saatte Kargo

  Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

  Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

  Sorgusuz Sualsiz İade

  ×

  Sorgusuz Sualsiz İade

  Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

  Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

  Geniş Ödeme Seçenekleri

  ×

  Geniş Ödeme Seçenekleri

  Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

  Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

  ×