Alarmlı Saat

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

İster masa üstü olsun ister kol saati olsun zamanı takip etmek için kullandığımız saatler model ve renk seçenekleri olarak artık çeşit çeşitler. Gecenin bir saatin uyanıp saate bakmak istediğimizde karanlıktan dolayı saati seçmekte zorlanırız. Magic Bulb ampul şeklindeki alarmlı saat led ışığı sayesinde gecenin istediğiniz herhangi bir zamanında saati rahatlıkla görebilmenizi sağlamaktadır.

Masa lambası ve çalar saati bir araya getiren Magic Bulb Alarmlı Ampul Saat tasarım ürünlerini sevenler için son derece harika bir üründür. Ürününün ışığını yakabilmek için üzerine dokunmanız yerli olan bu ürün aynı zamanda gece lambası olarak da kullanılmaktadır. Lambanın ışığı 7 ayrı renk göstermekte ışık terapisi etkisi göstermekte olup istediğiniz zaman ışığın rengini sabitleyebilmektesiniz.

24 saat veya 12 saat uygulaması, 2 şekilde sıcaklık göstermesi ve ajanda kullanımı ile Magic Bulb Alarmlı Ampul Saat tasarım ürünlerini sevenler ve zamanı takip edebilmek için endinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biridir.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×