Ahtapot Şarj Aleti

Gönderen: in Liste on Ocak 23, 2014 . Yorumlar.

Günümüzde cep telefonları hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biridir. Ve genellikle en çok ihtiyacımız olduğu anda zamansız bir şekilde bitiverir şarjları. Cep telefonlarının aniden şarjlarının bitmesi yapılacak önemli ya da acil görüşmeleri engellemektedir 10 Parçalı Ahtapot Cep Telefonu Şarj Seti bunu engelleyebilmek için üretilmiştir.

İstediğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz 10 Parçalı Ahtapot Cep Telefonu Şarj Seti çantanızda taşıyabileceğiniz ebatlardadır. Çoklu girişi olmasından kaynaklı her model cep telefonu ile uyum sağlamaktadır. Usb girişi sayesinde elektrik olmayan yerlerde laptopunuzdan veya arabanızın çakmak girişinden şarj edebilme imkanı sunmaktadır.

Kullanımı ise çok kolay ve pratiktir tek yapacağınız işlem 10 farklı aparattan kendi telefonunuza uygun olanı seçip usb portuna, 220v elektrik veya 12v çakmak girişinden hangisine uygun iseniz oraya takarak işlemi başlatmak.  Yüksek voltaj akımına karşı  telefonunuza zarar gelmemesi amaçlı korumalı olarak üretilmiştir. 1adet 10 uçlu usb aparatı, 1 adet 12v araç çakmak aparatı ve 1 adet 220v şarj aparatı devamlı yanınızda taşıyabileceğiniz boyutlarda hafif olarak üretilmiştir.

Son güncelleme: Ocak 23, 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

* İsim:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url http:// ile)
* Yorum:

24 Saatte Kargo

Siparişler 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

Sabit Kargo Ücreti

×

Sabit Kargo Ücreti

Sepetinizdeki tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.

Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4.99 TL'dir. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

×

24 Saatte Kargo

Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır.

Her gün yeni farkı: Bu ürün 24 saat içinde kargolanmaktadır, hizmet kalitemize ve h ızımıza o kadar güveniyoruz ki, gecikirse kargo ücretinizi iade ediyoruz.

Sorgusuz Sualsiz İade

×

Sorgusuz Sualsiz İade

Üstelik iade kargo ücreti de Hergünyeni'den.

Her gün yeni farkı: Bu ürünü şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın.

Geniş Ödeme Seçenekleri

×

Geniş Ödeme Seçenekleri

Kredi kartıyla peşin veya taksitle veya kapıda nakit ödeme.

Her gün yeni farkı: Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler 128 bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır. Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir.

×